„Zbyt dobrze ci idzie” – Gościnnie u Króla

Grzegorz Skawiński gościnnie pojawiał się w wielu projektach rozmaitych wykonawców. Jego riffy i solówki możemy usłyszeć między innymi na płycie „Fishdick” zespołu Acid Drinkers (solówka w „Deuce” grupy Kiss), czy u Liroya w „Scyzoryku”. Ostatnio zagrał w utworze Błażeja Króla pt. „Zbyt dobrze Ci idzie”, gdzie zagrał solówkę i wystąpił w teledysku. Kawałek pochodzi z wydanej w 2021 roku płyty zatytułowanej „Dziękuję”.

„Zbyt dobrze ci idzie” to singiel Króla w którym gościnnie zagrałem na gitarze, wystąpiłem w teledysku i zagrałem Live na „Męskim Graniu” świetnie się bawiłem i gorąco polecam utwór i klip !!!” – napisał na swoim Facebooku Grzegorz.

Trzeba przyznać że solówka sporo wnosi do utworu, pierwotnie utrzymanym w pop – rockowym klimacie. Grzegorz daje popis swoich umiejętności, czego efektem jest krótkie, ale intensywne solo na gitarze. Szkoda jedynie że utwór w tej postaci nie znalazł się od razu na płycie. Znając wersję z teledysku, a następnie słuchając płyty czuć spory niedosyt po przesłuchaniu „Zbyt dobrze ci idzie”.

Co do roli w teledysku, to może budzić pewne skojarzenia z występami w legendarnym programie muzycznym „Lalamido”, gdzie Skawa parodiował różne znane utwory, często w dość oryginalnych kreacjach. Artysta znany jest bowiem z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie.

Całość do obejrzenia i wysłuchania na Youtube: